Program Archiwizacyjny

Archiveo program archiwizacyjny to pełne zarządzanie dokumentami.

Koncepcja zarządzania dokumentami w Archiveo obejmuje wszystko, od przechwytywania danych, rejestracji, współpracy, produkcji, przetwarzania, archiwizacji, udostępniania, publikowania i przetwarzania dokumentów firmy w bezpieczny sposób.

Nasze usługi obejmują również bezpieczną i solidną integrację z profesjonalnymi systemami i przechowywaniem danych w celu uzyskania preferowanego rdzenia archiwum w celu ustanowienia kompletnych i spójnych usług.

Co możesz osiągnąć dzięki Archiveo archiwizacji?

  • – Elastyczność

Nadaje się zarówno do prostego, jak i zaawansowanego zarządzania dokumentami. Archiveo jest dostosowany do rutynowych i procesów pracy, które mają zastosowanie w Twojej firmie, dzięki czemu otrzymujesz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

  • – Niski próg użytkownika

Uzyskaj lepszą jakość zarządzania sprawami dzięki prowadzeniu dialogów na ekranie i uporządkuj swoje procesy robocze. Intuicyjny interfejs zapewnia niski próg użytkownika i rozszerzone wykorzystanie systemu

  • – Dostępność

W jednym i tym samym obszarze roboczym można archiwizować, rejestrować, dystrybuować, wytwarzać i przetwarzać informacje, niezależnie od obszaru ekranu.

  • – Zoptymalizowane usługi i profesjonalna wiedza

Świadczymy usługi konsultingowe i konsultingowe o indywidualnym poziomie obsługi. U nas spotykasz zaangażowanych i pozytywnych konsultantów, o wysokim doświadczeniu zawodowym i technicznym.

  • – Zautomatyzowane procesy

Archiveo zawiera przepływy pracy z ekranami prowadzącymi dostosowanymi do procesów roboczych w ramach procedur organizacji i zarządzania dokumentami.

  • – Możliwość rozbudowy

Archiveo posiada kilka powiązanych i uzupełniających się modułów. Są one dostosowane do zdefiniowanych grup użytkowników i obszarów tematycznych.