Niszczenie Informatycznych nośników danych (IND)

Wieloletnie doświadczenie w niszczeniu nośników danych

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w niszczeniu ostatecznym dokumentów oraz informatycznych nośników danych (IND).

Nasz wysoko wykwalifikowany personel posiada wieloletnie doświadczenie oraz kwalifikacje, w tym poświadczenia bezpieczeństwa osobowego (krajowe, Unii Europejskiej oraz NATO), które dają rękojmię zachowania tajemnicy do klauzuli „Ściśle-Tajne”.

Dysponujemy sprzętem o najwyższej jakości odpowiadającym standardom bezpieczeństwa i wszystkim właściwym dla tego typu maszyn normom europejskim (dyrektywa UE 2006/42/EG z uzupełnieniem 98/37/EG). Daje nam to możliwość niszczenia dokumentów niejawnych o klauzuli „Poufne” włącznie.

Po zniszczeniu materiałów, wydajemy certyfikat stwierdzający ostateczne zniszczenie materiałów.

Jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę dostosowaną do państwa potrzeb w zakresie ostatecznego niszczenia informatycznych nośników danych typu dysk HDD, płyt CD/DVD, pendrive, dyskietki itp. oraz dokumentów papierowych. W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Wiele przedsiębiorstw, szczególnie tych o rozbudowanej strukturze i przetwarzających tysiące dokumentów zawierających dane wrażliwe, takie jak dane osobowe czy poufne dane dotyczące działalności rynkowej organizacji, nie posiada odpowiedniego zaplecza do zapewnienia zgodnego z prawem, trwałego usunięcia danych i informacji. Nasza firma oferuje rozbudowany wachlarz w pełni bezpiecznych, oszczędnych i przyjaznych dla środowiska usług, w tym niszczenie i utylizacja dokumentów oraz innych nośników informacji. Transport odbywa się w plombowanych przy kliencie workach archiwalnych co umożliwia całkowite zabezpieczenie wrażliwej dokumentacji od momentu jej zbiórki, poprzez transport, a skończywszy na jej bezpiecznej utylizacji.

Dbamy o bezpieczeństwo

Naszą siłą jest doświadczenie oraz wykwalifikowana załoga. Na każdym etapie realizowania masowego niszczenia dokumentów, nasi klienci mogą spodziewać się pełnego profesjonalizmu. Nasz obiekt jest monitorowany.

nośniki danych - dyskietki, płyty cd, telefony, pendrive i inne

Gdy usługa zostanie wykonana, wystawiamy fakturę i certyfikat, będący oficjalnym potwierdzeniem utylizacji. Działamy kompleksowo. Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji do transportu. Odpowiadamy na wszystkie pytania związane z usługą. Jesteśmy elastyczni w kwestii terminów i rodzajów niszczonych nośników.

Niszczymy nośniki danych

Naszym klientom oferujemy niszczenie dysków twardych i niszczenie nośników danych zawierających dane wrażliwe, tak aby te poufne informacje nie dostały się w niepowołane ręce. Jest to jedyny w pełni skuteczny sposób niszczenia danych zapisanych na cyfrowych nośnikach informacji poprzez ich mechaniczną destrukcję zgodną z aktualnymi normami ISO 9001:2015 oraz ISO 27001:2017-06. Metoda ta gwarantuje zachowanie całkowitej poufności danych zapisanych na dyskach twardych lub innych nośnikach danych. Zniszczone nośniki klasyfikowane są odpowiednim kodem odpadu i podlegają stosownym procedurom utylizacji i recyklingu wraz z innymi odpadami pochodzącymi z utylizacji sprzętu elektronicznego.

Niszczymy min.:

Płyty CD/DVD, Dyskietki, Karty CHIP i Magnetyczne, Kasety VHS i Magnetofonowe, Folia termo transferowe, Taśmy, pieczątki, telefony.